Sveikatai ir aplinkai saugesnių priemonių naudojimas grožio industrijoje


Su pavojingomis ir mūsų sveikatai bei aplinkai kenkiančiomis cheminėmis medžiagomis susiduriame kasdien. Ypač pažeidžiama grupė – grožio industrijos darbuotojai.
Baltijos aplinkos forumas ir grožio salonas „Greenas“ kviečia kirpyklų bei grožio salonų darbuotojus į seminarą apie sveikatai ir aplinkai draugiškų produktų naudojimą.
Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo aplinkosaugos projektų vadovė Audronė Alijošiutė papasakos apie mūsų aplinkoje esančias pavojingas chemines medžiagas bei grožio produktus, į kuriuos turėtume atkreipti ypatingą dėmesį.
Su konkrečiomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis, jų poveikiais ir galimomis jų alternatyvomis supažindins Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų specialistas Gražvydas Jegelevičius.
Asmeninę istoriją, paskatinusią sukurti draugiškas aplinkai ir žmogui priemones naudojantį grožio saloną, papasakos „Greenas“ vadovė Viktorija Parurytė.

Seminaras vyks: 2017 m. lapkričio 27 d. 10-13 val., Puodžių g. 11, Kaune, 207 aud. (Kauno kolegija)

Dalyvavimas renginyje – nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.

Papildoma informacija:
Audronė Alijošiutė, tel. 8 5 215 9288, el. p. audrone.alijosiute@bef.lt

Šis seminaras – projekto „NonHazCity“ dalis. Jo metu dirbama su smulkiuoju ir vidutiniu verslu teikiant siūlymus dėl pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo mažiau pavojingomis, šviečiama visuomenė siekiant mažinti prekių, kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų, paklausą.