Nemokamas seminaras „Sveikatai ir aplinkai saugesnių valymo priemonių naudojimas maisto pramonėje“


Su pavojingomis ir mūsų sveikatai bei aplinkai kenksmingomis cheminėmis medžiagomis susiduriame kasdien. Jų gausu ir įvairiose priemonėse, kurias naudoja maisto pramonės ar maitinimo paslaugas teikiančios įmonės.
VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia maisto pramonės įmonių ir maitinimo įstaigų darbuotojus į nemokamą seminarą apie sveikatai ir aplinkai draugiškų valymo produktų naudojimą įmonėje.
Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo aplinkosaugos ir cheminių medžiagų specialistai Audronė Alijošiutė ir Gražvydas Jegelevičius papasakos apie pavojingas chemines medžiagas, kokiuose produktuose jos randamos, supažindins su konkrečiomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis, kurios kelia itin didelę grėsmę ir, kaip išsirinkti galimas alternatyvas.
Informacija apie saugų cheminių medžiagų naudojimą pasidalins Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Produktų vertinimo skyriaus vedėjas Saulius Majus.
Seminaras maisto pramonės darbuotojams vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 14-16 val., Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g.21, Garliava).
Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.
Šis seminaras – projekto „NonHazCity“ dalis. Jo metu dirbama su smulkiuoju ir vidutiniu verslu teikiant siūlymus dėl pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo mažiau pavojingomis, šviečiama visuomenė siekiant mažinti prekių, kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų, paklausą.

Papildoma informaci ja:
Audronė Alijošiutė, tel. 8 5 215 9288, el. p. audrone.alijosiute@bef.lt