Nemokamas seminaras „Sveikatai ir aplinkai saugesnių valymo priemonių naudojimas apgyvendinimo įstaigose“


Su pavojingomis ir mūsų sveikatai bei aplinkai kenksmingomis cheminėmis medžiagomis susiduriame kasdien. Jų gausu ir įvairiose priemonėse, kurias naudoja apgyvendinimo įstaigos, užtikrindamos patalpų švarą.
VšĮ Baltijos aplinkos forumas kviečia viešbučių ir kitų apgyvendinimo įmonių atsakingus asmenis į nemokamą seminarą apie sveikatai ir aplinkai draugiškų valymo produktų naudojimą įmonėje.

Seminaro metu Baltijos aplinkos forumo aplinkosaugos ir cheminių medžiagų specialistai Audronė Alijošiutė ir Gražvydas Jegelevičius papasakos apie pavojingas chemines medžiagas, kokiuose produktuose jos randamos, supažindins su konkrečiomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis, kurios kelia itin didelę grėsmę ir, kaip išsirinkti galimas alternatyvas.
Informacija apie saugų cheminių medžiagų naudojimą pasidalins Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Produktų vertinimo skyriaus vedėjas Saulius Majus.
Seminaras įstaigų darbuotojams vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 10.30-12.30 val., Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g.21, Garliava).
Dalyvavimas renginyje – visiškai nemokamas. Dalyviams išduosime pažymėjimus apie išklausytą seminarą. Kviečiame registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.
Šis seminaras – projekto „NonHazCity“ dalis. Jo metu dirbama su smulkiuoju ir vidutiniu ver slu teikiant siūlymus dėl pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo mažiau pavojingomis, šviečiama visuomenė siekiant mažinti prekių, kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų, paklausą.

Papildoma informacija:
Audronė Alijošiutė, tel. 8 5 215 9288, el. p. audrone.alijosiute@bef.lt