Kalėdinė eglutė 2009


„Gerumo angelo“ dovanos Karmėlavos vaikučiams

Karmėlavos bendruomenės centras „Židinys“, seniūnija ir kunigas Virginijus Veprauskas, surengę akciją „Gerumo angelas“, apie 130 vaikų, augančių socialiai remtinose šeimose, pakvietė į nuotaikingą šventę Karmėlavos Balio Buračo gimnazijoje. Gimnazijos vaikų choras „Linksmoji natelė“ (vad. V. Plioplienė) kaitino šventinę renginio atmosferą, o Kalėdų Senelis ratelyje šokdino ne tik vaikučius, bet ir su didžiuliais dovanų maišais atvykusį Kauno rajono savivaldybės merą Valerijų Makūną bei vieną aktyviausių akcijos iniciatorių Kauno rajono tarybos narę Livetą Kazlauskienę.
Tądien vaikai galėjo drąsiai naršyti dovanų maišuose ir rinktis mieliausią žaislą ar tiesiog paprašyti „dėdės mero“ rašiklio atminčiai. Akcijos organizatoriai ir svečiai neliko be atpildo. Vaikai jiems deklamavo, dainavo dainas, o didžiausia dovana suaugusiesiems tapo nuoširdžios mažųjų šypsenos ir laimingos akys.
„Jūs, vaikai, esate Lietuvos ateitis. Aukite, mokykitės, tvirtėkite ir džiaukitės. Jumis rūpinasi nuostabūs žmonės. Tai ir Birutės Rakauskienės vadovaujamo „Židinio“ nariai, tarp kurių yra ir Tarybos narė Liveta Kazlauskienė, kunigas Virginijus Veprauskas, Karmėlavos seniūnas Henrikas Petrusevičius ir socialinio darbo organizatorė Laima Gudeikienė. Ačiū jums visiems už rūpestingumą“, - dėkojo akcijos organizatoriams Kauno rajono savivaldybės meras V. Makūnas.
Gražiais žodžiais ir linkėjimais su šventės dalyviais dalijosi centro „Židinys“ pirmininkė B. Rakauskienė, centro narė L. Kazlauskienė, kunigas V.Veprauskas, seniūnas H. Petrusevičius.

Akcijos "Gerumo Angelas" rėmėjų sąrašas:
UAB "Avia Baltika" gen.dir. Viktoras Brazaitis
UAB "ACONITUM" gen.dir. Vincas Vilius
UAB "Reimpex Kaunas" gen.dir. Egidijus Gelūnas
UAB "Aviacijos paslaugų centras" direktorė Jūratė Šiupinienė
Seimo narys, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas
Restoranas "Tigrasa" sav. Vidmantas Salminas
Parduotuvė "Mykoela"
Parduotuvė "RAS Jus"
Karmėlavos parapijos klebonas Virginijus Veprauskas
Kauno raj. meras Valerijus Makūnas
Kauno raj. vicemeras Petras Mikelionis
B.Buračo gimnazijos dir. Rima Kuktienė
Spaustuvės "Tuka" dir. Valdonė Valienė
"Sanlaita" sav. Jadvyga Pūkienė
Margavos kaimo gyventojai
Kestutis Samulionis
Vesta Steiblienė
Vida Tzerefau
Vilius Grigaitis