Koreguojamas Kauno rajono 50-ojo maršruto tvarkaraštis


Lapkričio 29 dieną įsigalioja pakoreguotas Kauno rajono 50-ojo autobusų maršruto eismo tvarkaraštis.

Maršruto Mastaičiai - Karmėlava autobusai nuo šio pirmadienio iš Mastaičių darbo dienomis išvyks prieš 6 valandą, kaip ir anksčiau, tačiau nenaikinamas ir reisas 6:05 val. Pridedamas naujas reisas - 5:45 val.

Viešojo transporto entuziastai rašė, kad lapkričio 8 d. įsigaliojo pakoreguotas Kauno rajono 50-ojo autobusų maršruto Mastaičiai - Karmėlava eismo tvarkaraštis. Tada iš Mastaičių išvykdavęs reisas 5:50 val. buvo pavėlintas į 6:05 val. ir trasa nukreipta užsukant į Kauno Laisvąją ekonominę zoną (LEZ).

Praėjus vos kelioms savaitėms, keleivių pageidavimu, grąžintas reisas, tačiau, kad keleiviams būtų patogiau nuvykti į darbą, autobusas iš Mastaičių išvyks 5 min. anksčiau - 5:45 val. ir važiuos iki Salupių, Jonavos rajone. O reisas 6:05 val. nenaikinamas.

Darbo dienomis iš Mastaičių 50-ojo maršruto autobusai išvyks:
5:45 val. (Mastaičiai - Karmėlava - Salupiai) 6:05 val. (Mastaičiai - Kauno LEZ - Karmėlava) 6:25 val. (Mastaičiai - Kauno LEZ - Karmėlava - Salupiai), toliau iki šiol buvusiu tvarkaraščiu.

Šeštadieniais ir sekmadieniais iš Mastaičių 50-ojo maršruto autobusai išvyks kaip ir iki šiol:
6:25 val. (Mastaičiai - Karmėlava - Salupiai) 7:05 val. (Mastaičiai - Karmėlava, o vasaros sezono metu - Mastaičiai - Karmėlava - Naujosios Karmėlavos kapinės ir atgal - Naujosios Karmėlavos kapinės - Mastaičiai), toliau - iki šiol buvusiu tvarkaraščiu.

Atkreipiame dėmesį, kad naujuoju, darbo dienomis iš Mastaičių 5:45 val. reisu, autobusai važiuos greičiau, nes šiam reisui nuo Mastaičių iki Salupių nuvažiuoti skirtas laikas - 80 min. Visi kiti šia trasa kursuojantys reisai važiuoja 90 min. Taigi pirmojo iš Mastaičių 5:45 val. išvykstančio reiso autobusai tarpines stoteles pasieks 1-6 min. anksčiau, negu įprasta. Mažiausiais skirtumas - atvykimuose į Garliavoje ir Aleksote esančias stoteles, didesnis laiko skirtumas atkarpoje nuo Klinikų link Karmėlavos.

Kitų reisų išvykimo laikai ir kelionės trukmė nesikeičia.

Naująjį eismo tvarkaraštį rasite adresu: http://www.marsrutai.lt/kaunoraj-new (o įsigaliojus naujam tvarkaraščiui, adresu - http://www.marsrutai.lt/kaunoraj)

Viešojo transporto entuziastai, www.entuziastai.marsrutai.lt