Sporto klubo "Kateda" rengtos varžybos 2010 12 18 d.

Sporto klubų „Kateda“ – „Oriono takas“ jėgos rungčių varžybos

Jėgos rungčių varžybose rungėsi 10 dalyvių. Septyni jaunučiai (iki 18metų) ir trys jauniai (nuo 18metų). Jaunučiai savo jėgas bandė trijose rungtyse: štangos spaudime, vieno svarmens iškėlime, ištvermę demostravo padarytų atsilenkimų skaičiumi. Pirmąją vietą, jaunučių jėgos rungčių varžybose iškovojo sporto klubo „Kateda“ sportininkas Tomas Dubninkas 14m.(žr.nuotrauka su svarmens kėlimu). Tomas išstūmė 94kg, 10kg svarmenį iškelė septynesdešimt du kartus ir padarė net 81 atsilenkimą. Antrą vietą užėmė Aivaras Aršauskas 15m, o trečiąją iškovojo Marius Lenkutis 15m.
Jauniai save išbandė štangos spaudimo, pritūpimų „Smito“ staklėse bei „mirties traukos“ rungtyse. Absoliutus čempionas tapo „Oriono tako“ kultūristas Rokas Raškauskas 27m.(žr nuotrauką su štangos kėlimu nuo grindų) Rokas išstūmė 140kg štangą, pritūpė su 170kg, o „mirties traukos“(štangos kėlimo nuo grindų) pratimą atliko su 230kg. Antroji vieta atiteko sporto klubo „Kateda“ sportininkui Mantui Boreišai 22m. Štangos spaudimas - 110kg, pritūpimai 160kg, „mirties trauka“ – 212kg. Trečiąją vietą užėmė Nerijus Juškevičius(„Kateda“)
(Nuotraukoje galite matyt visus jaunučius su treneriais)