Gerumo angelas 2011


Jau ketvirti metai iš eilės Karmėlavos seniūnijos bendruomenės centras „Židinys“ kartu su seniūnija organizavo renginį „Gerumo angelas“. Tai Kalėdinė šventė, skirta socialiai remtinų šeimų vaikučiams iki 12 metų.

Net 22 firmos parėmė šių metų „Gerumo angelą“. Rėmėjų dėka, Ramučių kultūros centre praeitų metų gruodžio 29 dieną stovėjo papuošta plačiaskarė eglė, pas vaikučius atvyko pats tikriausias Kalėdų Senelis iš Laplandijos, kuris su savimi turėjo ne vieną maišą dovanėlių.
Gausiai susirinkusiems vaikučiams ir jų tėveliams koncertavo Karmėlavos vaikų darželio auklėtiniai.
Su dideliu susidomėjimu mažieji žiūrovai stebėjo Karmėlavos B.Buračo gimnazijos „Dainuojančios klasės“ (mokytoja V.Plioplienė ir V.Klajumienė) naują pastatymą – muzikinę pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ (m.Jūratės Baltramiejūnaitės, ž. Pagal eiliuotą K.Kubilinsko pasaką).

Po moksleivių pasirodymo, visiems garsiai kviečiant pas vaikučius atėjo Kalėdų Senelis lydymas anūko Ledinuko, kuris akordeonu grojo Kalėdines melodijas. Vaikučiai su Kalėdų Seneliu daug šoko, dainavo, bei nekantriai laukė dovanėlių. Dovanėlių, kurias skyrė A.Makūnienės labdaros ir paramos fondas, atvežė ir Kauno rajono savivaldybės atstovai.

Matant mažųjų Karmėlavos seniūnijos gyventojų akutėse džiaugsmą ir laimę, norisi tokias šventes organizuoti ir ateityje. Visa tai verčia užmiršti daugelio „Židinio“ narių paaukotą asmeninį laiką, prisidedant prie „Gerumo angelo“ atėjimo.

Bendruomenės centras „Židinys“