„GERUMO ANGELAS – 2012“


Gruodis – gražiausių švenčių mėnuo, pripildytas gerumo ir vilčių išsipildymo laukimo. Tad gruodžio 23 d. Ramučių kultūros centre jau penktus metus susirinko Karmėlavos bendruomenės vaikučiai ir jų tėveliai į prieškalėdinę šventę „Gerumo angelas“, skirtą socialiai remtinų šeimų vaikams.

Šventės metu, gausiai susirinkusiems vaikučiams ir jų tėveliams, koncertavo Karmėlavos lopšelio-darželio „Žilvitis“ „Saulučių“ grupės vaikai, bei B. Buračo gimnazijos Ramučių filialo 4 klasės mokiniai.

Gerieji angelai ir dabar gyvena tarp mūsų ir pasirodo tada, kai sunkiausia. Pažiūri mums į akis, nusišypso ir padėję įveikti bėdas, išnyksta, taip ir nepasakę, iš kur atsirado. Tačiau šios šventės angelus mes gerai žinome, tai nemažas būrys vietos įmonių, verslininkų.

Šventėje, kartu su Snieguole, vaikučiai šoko, dainavo. Besilinksminančius vaikučius aplankė Kalėdų senelis, kuris mielai pašoko su vaikučiais, išklausė jų eilėraštukų. Šventės metu buvo renkamos gražiausios karnavalinės kaukės, o jų savininkai apdovanojami vertingais prizais.

Iš šventės vaikai išėjo džiugiai nusiteikę ir nešini kalėdinėmis dovanėlėmis, už kurias Bendruomenės centras „Židinys“ dėkoja rėmėjams.

Kalėdų senelis su Snieguole, taip pat, aplankė ir Carito globojamus 1-4 klasių vaikus (2012-12-27). Karmėlavos klebonijoje susirinkę vaikai noriai dainavo, deklamavo eilėraščius bei šoko, kartu su Kalėdų seneliu ir Snieguole. Snieguolė surengė vaikams mįslių konkursą, už teisingai įmintas mįsles, vaikai buvo apdovanojami. Šventės pabaigoje, vaikai sustojo į Kalėdinį traukinuką ir „nuvažiavo“ atsiimti dovanų.

Bendruomenės centras “Židinys”, Elena Zavodskienė