Pasakų taku 2013


Gražią penktadienio popietę vaikučiai, jų tėveliai ir seneliai sugužėjo į Karmėlavos Balio Buračo stadioną pasilinksminti, pasportuoti ir gerai praleisti laiką.

Pasveikinti Karmėlavos vaikučius atvyko seimo narė Raminta Popovienė. Ji apdovanojo 5 geriausius ir šauniausius gimnazijos moksleivius, palinkėjo jiems įdomios bei turiningos vasaros. Vaikučius sveikino Karmėlavos seniūnas Šarūnas Šukevičius, Karmėlavos parapijos klebonas-kunigas Virginijus Veprauskas, o Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos direktorė Rima Kuktienė kartu su DnB banko atstovu apdovanojo net 38 moksleivius.

Skambant gimnazijos kolektyvų dainoms ir šokiams, Karmėlavos seniūnijos vaikučiai gilino savo žinias apie saugų eismą, turėjo atspėti ką reiškia kelio ženklai. Teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos dovanėlėmis (kalendoriais, atšvaitais ir kt). O tėveliai ir vyresni moksleiviai puikiai demonstravo savo žinias viktorinoje apie saugų eismą. Jie buvo apdovanoti ryškiomis liemenėmis.

Šventės pabaigoje kūno kultūros mokytojai Virginijus Giniūnas ir Jurgita Kontrimienė pakvietė vaikučius dalyvauti estafetėse su dviračiais, kliūtimis, kamuoliais bei greičio lenktynėse. Vaikai labai stengėsi, todėl puikiai atliko visas užduotis ir galėjo džiaugtis Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos dovanomis...

Kol vieni sportavo, kiti vaikučiai buvo pakviesti piešti kreidelėmis ant asfalto „ Mano mylimiausi pasakų herojai“ ir pūsti didelius didelius muilo burbulus. Puikiai pavykus šventės metu propaguoti saugų eismą, organizatoriams (bendruomenės centrui „Židinys“, B. Buračo gimnazijai ir Ramučių kultūros centrui) kilo mintis šį rudenį surengti piešimo konkursą „Saugus kelias į mokyklą“, kuriame dalyvautų pradinių klasių mokinukai.

Pasportavusius, pabuvusius dailininkais, pasimokiusius visus šventės dalyvius Karmėlavos bendruomenės centras ,,Židinys” pakvietė atsigaivinti skaniausiais pasaulyje ledais...