Miestelio šventė Karmėlava-2013


Po septynerių metų pertraukos vėl surengta miestelio šventė prasidėjo Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybių turu. Į Karmėlavos stadioną suvažiavo futbolininkai iš Vilniaus, Kauno, Druskininkų ir Jonavos. Atidarymo ceremonijos metu buvo atliktas Lietuvos Respublikos himnas, KAUNO SENJORŲ lyderis Kazimieras Dranginis, Ramučių kultūros centro direktorė Asta Bagužienė ir Balio Buračo gimnazijos direktorė Rima Kuktienė pakėlė Lietuvos, Kauno rajono ir Karmėlavos vėliavas. 6 komandos rungtyniavo jau penktame pirmenybių ture. Karmėlavoje visos komandos sužaidė po dvejas rungtynes: FK SEIMAS (Vilnius) – FK KARMĖLAVA 6:0, FK DRUSKININKAI – FVK KLEVAS (Jonava) 5:0, FK KARMĖLAVA – FVK KLEVAS (Jonava) 3:1, KAUNO SENJORAI – FK TERA (Vilnius) 2:0, FK DRUSKININKAI – FK TERA (Vilnius) 2:1, KAUNO SENJORAI – FK SEIMAS (Vilnius) 1:1. Į Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybių finalinį turą pateko Kauno senjorai (28 taškai), Seimo komanda (22 taškai), Druskininkų futbolo klubas (21 taškai) ir Karmėlavos futbolo klubas (9 taškai). Geriausiems komandų žaidėjams buvo įteiktos Kauno rajono mero taurės.

Po senjorų futbolo turo galėjo pasivaržyti ne tik futbolininkai, bet ir visi šventės dalyviai: vaikų futbolo klubo treneris Aleksandras Rancevas vedė įvairius futbolo konkursus, smiginio varžybas laimėjo Kęstutis Masalis, o 24 kg svarsčio kilnojime lygių neturėjo Ramūnas Papas.

Mažieji seniūnijos gyventojai nemokamai mėgavosi pripučiamo batuto paslaugomis, kėlėsi į nemažą aukštį keltuvu, kuris atvyko iš Kauno oro uosto UAB "Global Travel Supply".

Vakarinė šventės dalis prasidėjo Karmėlavos seniūno Šarūno Šukevičiaus sveikinimu ir Karmėlavos himnu, kurį atliko bendruomenės ansamblis "Prie židinio" (vadovė Neringa Tarvydaitė).

Smagi meno saviveiklininkų programa ir baro "Pas Džeiraną" kvapai į šventę viliojo vis gausėjantį būrį Karmėlavos seniūnijos gyventojų ir svečių. Šventėje šoko Rokų kultūros centro kantri šokių kolektyvas "Rokai" (vadovas Edgaras Šnipaitis), Ramučių kultūros centro šokių grupė "Saulėgrąža" (vadovė Rasa Juzulėnienė), šokėjos NERD dance loft iš Kauno. Grojo Ramučių kultūros centro kaimo kapela (vadovai Vincentas Kursa ir Stasys Selemenavičius), akordeonistas Vytenis Danielius. Meno saviveiklininkų koncertą skambiomis ir gražiomis dainomis užbaigė Užliedžių kultūros centro ansamblis "Širšės".

Miestelio šventės vinis buvo populiaraus dainininko Žilvino Žvagulio koncertas. Pilnutėlė šokių aikštelė dainavo ir šoko kartu su atlikėju, džiaugėsi Miestelio švente, nuostabiu oru ir šventę vainikavusiu fejerverku.

Ramučių kultūros centro direktorė
Asta Bagužienė