SAUGI KAIMYNYSTĖ


GERBIAMI KAUNO RAJONO GYVENTOJAI

Nebūkite abejingi savo kaimynams, juos pažinokite, jiems padėkite ir sulauksite pagalbos iš jų. Prašome Jūsų padėti įgyvendinti prevencinės programos "SAUGI KAIMYNYSTĖ".

KAUNO RAJONO POLICIJA PATARIA:

- SUSIBURKITE Į SAUGIOS KAIMYNYSTĖS GRUPES;

- ĮSIRENKITE PATIKIMAS DURIS, LANGUS, SPYNAS;

- ĮSIRENKITE SIGNALIZACIJĄ;

- DRAUSKITE TURTĄ.

Dėl informacijos kreipkitės artimiausią policijos nuovadą arba į Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrį tel. Nr. 8-37 303 974, 868644424, darbo dienomis nuo (8-17 val.), elektroninis paštas darius.joneikis@policija.lt

Atminkite, kad vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai. Kurkite saugios kaimynystės grupes!

SAUGI KAIMYNYSTĖ – tai JŪSŲ ir kaimynų bendradarbiavimas su policija bei savivaldybe stiprinant saugumą Jūsų gyvenamojoje vietovėje.

Saugios kaimynystes principai.doc

Saugios kaimynystes grupes sarasas.doc

Labai gražiai parašyta apie gerus kaimynus.O ką daryti,jei viskas yra atvirkščiai.Jei jie negirdi,nesupranta ar nenori atsižvelgti į kito teises,o tik savo iškelia?Pavaikščiokite po Karmėlavą ir matysite kiek yra degančių situacijų tarp kaimynų,kurias reikia gesinti.Vien medžių,krūmų neteisingas sodinimas,gyvatvorių genėjimas sukelia priešiškumą,o kur dar vištidės kvapai,ar nuvestų lietaus latakų į kaimynų pusę problemos?Geriausiai rodo pavojingą kaimynystę šiukšlių,betono ,asfalto atliekų vežimas sklypo aukščiui pakelti.Kokia gali būti gera kaimynystė ?Lietus iš iškelto sklypo neš visas chemines medžiagas iš tokio sklypo pas kaimynus.Jei kas pradės skųstis,bijos,kad langai vietoje liktų ar dar kas blogiau neatsitiktų.Tai va,ir po geros kaimynystės.Kol visi kaimynystėje nesilaikys įstatymų ,tol bus zonos,kur vagims tik siautėti.