Vasario 16 d. šventė Karmėlavos seniūnijoje


Jau ketvirtus metus Karmėlavos bendruomenės centras „Židinys“ deda daug pastangų ir rėmėjų suaukotų lėšų, kad Nepriklausomybės dienos šventė Vasario 16 d. būtų turininga ir įsimintina. Kaip ir ankstesniais metais šventė vyko Ramučių kultūros centre. Kad šventė būtų dar gražesnė ir iškilmingesnė daug nuveikė Ramučių k. c. renginių organizatorius Gintaras Vidmantas.

Šventės pradžioje Lietuvos himną atliko trijų kartų (seneliai, tėvai, anūkai) simbolinis choras kartu su visais žiūrovais. Sugiedojus himną visus susirinkusiuosius, o jų buvo pilna salė, pasveikino Karmėlavos klebonas Virginijus Veprauskas, seniūnas Šarūnas Šukevičius ir bendruomenės centro „Židinys“ pirmininkas Raimondas Jokimčius.

Toliau šventės vairą perėmė Arvydas Vilčinskas. Klausytojų širdis džiugino gerai žinomos senos atlikėjo dainos ir nauji kūriniai.

Greitai pralėkė smagus, verčiantis nepamiršti savo tėvynės istorijos, vakaras. Po koncerto visi susirinkusieji buvo pakviesti į foje, kur buvo eksponuojama 1991 m. sausio 13 d. gynėjo V. Chardino fotografijų paroda, įamžinusi to meto Seimo gynėjų kasdienybę.

Apžiūrėję parodą, šventės dalyviai vaišinosi arbata, įvairiais saldumynais ir vaišėmis. Tuo metu Ramučių moterų vokalinis ansamblis, vadovaujamas V.Kursos atliko ne vieną šiai šventei tinkamą dainą. Kupini patriotinės dvasios, smagiai praleidę laiką, net nepajutome kaip praėjo šventinis vakaras.

B.c. „Židinys“ pirmininkas Raimondas Jokimčius